Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Cyklistický kurz Ostružno 17. - 20. 6. 2013 (Marková)

Letošní cyklokurz sportovců 6. A 7. tříd byl ve znamení extrémního vedra, které k nám zavítalo po mnoha deštivých týdnech. Není proto divu, že více než kolo lákalo všechny spíše koupání s možností trochu se ochladit. Navštívili jsme tedy postupně koupaliště v Libáni, Jičíně a došlo i na malou nádrž v kempu, kde se děti vyřádily i na staré lodičce. Přesto jsme ale najeli krásných 110 km, což byl za teploty přes 30 stupňů dobrý výkon. Kromě cyklostezek a obchodů s nanuky jsme navštívili také málo známou vyhlídku vysoko v kopci, odkud bylo vidět do dalekého kraje. A o dobrodružství bylo postaráno i během zpáteční cesty, kdy se nám vlivem horka v cyklobuse
"zavařil" motor...