Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Cyklistický kurz Borovice (Marková)

Letošní cyklokurz sportovců se konal v termínu 20.-23.6.2011 v Borovici u Mnichova Hradiště a zúčastnilo se ho 11 sportovců 7. a 8. tříd společně s jedinou odvážnou dívkou - Adélkou Mrhalovou. Ta ale během dlouhých cyklovýletů našim trénovaným fotbalistům v pohodě stačila a problémy jí nedělalo ani úvodních 60 km cestou necestou, které jsme zvládli ujet hned první odpoledne. Pohybovali jsme se zejména v okolí Ralska, takže kromě krásné přírody s borovými lesy jsme měli možnost vidět i bývalé vojenské prostory, letiště a vybydlené domy z dob "návštěvy" sovětské armády. Kromě cyklistiky jsme se samozřejmě věnovali i jiným sportům, které rekreační areál Lites nabízí - plavání v bazénu, beach volejbal, fotbal nebo pingpong. Počasí nebylo úplně ideální, takže jsme si několikrát užili i jízdu v dešti a vyrobili si tak dresy zajímavě strakaté od bláta, o dekoraci nohou ani nemluvě. A také jsme zažili stávku techniky: kola se proti nám spikla a pan učitel Václav měl plné ruce práce s lepením nebo výměnou duší a dokonce i s utrženou přehazovačkou Péti Patrmana, kterému naštěstí tatínek obratem přivezl náhradní kolo. Ani tyto defekty nám ale nezabránily ujet na cyklisťáku krásných 160 km a všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu nejen za sportovní výkony, ale i za bezproblémové chování.

Všechny fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii: https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/CyklokurzBorovice202362011

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření