Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Cyklistický kurz 8. tříd

V září bylo tak krásně, že jsme nechtěli sedět v lavicích a vyměnili jsme je za cyklistická sedla...

Během našeho kurzu jsme měli možnost objevit krásy Jizerský hor a užít si výhledy nejen na sluncem zalité kopce a údolí, ale i vodní nádrže, kterých je v Jizerkách víc, než jsme mysleli (Josefův Důl, Bedřichov - Černá Nisa, Protržená přehrada,...).  A když už vyšlapete kopec, tak na něm nesmí samozřejmě chybět rozhledna...Slovanka, Královka, Bramberk,...

Naše cesta nás celé tři dny vedla v podstatě stále do kopce- první den jsme se opravdu hodně zapotili (od školy přes jabloneckou přehradu, Jindřichov až k nám do Horního Maxova).

Ubytováni jsme byli v penzionu Pod Severákem, ve kterém byli majitelé  velmi ochotní a příjemní, nemluvě o skvělém jídle od paní vedoucí. 

 S každým dnem nám jako by přibývalo sil a v pátek už nám vůbec žádný kopec nevadil- ..jenže změna-Liberec je dole:-)

Během čtyř dnů jsme najeli 100 kilometrů, večer jsme si zahráli spoustu her (třeba naši oblíbenou Pavučinu lží a pravd ????..) , viděli jsme nádhernou přírodu kolem nás a hlavně -byli jsme spolu! 

 Tímto bych chtěl poděkovat za super zážitek našim učitelkám, a myslím si, že k sobě máme všichni zase o něco blíž :-) 

Fotky ZDE

Alex Neuman 8.B