Cyklistický kurz 2009

CYKLISTICKÝ KURZ 2009
Tak jako každý rok i letos se vydali žáci sportovních tříd na cyklistický kurz – 6.A poprvé, 7.A podruhé a – bohužel – naposledy. Vedoucími byli Radim Václav(vyuč.Tv) a Yvetta Šulcová(třídní 7.A). Základnou se všem stal opět skvělý kemp „Ráj“ v Srbsku v Českém Ráji. A nutno podotknout, že po čtyři dny to byl opravdu RÁJ se vším všudy:
1. „RAJSKÉ CESTY“ vybíral (a že to umí občas „fakt skvěle“) pan učitel Václav – silnice i les; bahno,
     kameny i písek; do kopce i z kopce – prověřily naši fyzičku i „psychičku“. Únavu i bolest si zažil
     každý, ale všichni přežili! Vždyť nejsme – jak říká náš Václav – „žádná rýmička a kašílek“.
2. „RAJSKÉ POČASÍ“ dostalo dva názvy: a) póčokóčo (počasí kočka) b) póčomóčo (počasí mokré).
     Obojího bylo dost a při póčumóču se mnozí vraceli jako bahňáci.
3. „RAJSKÉ NÁVRATY“ do kempu – ty milovali úplně všichni, protože na nás čekalo dobré jídlo,
    chatičky s teplou vodou a televizí a hlavně naše playstation 3, PSP i přenosné DVD…..Ale taky řada
    sportovišť a krytý bazén s teplou vodou.
A na co RAJSKÉHO NIKDY NEZAPOMENENE? Na Kubu tonoucího s kolem v bahně; na Frýďu, který se snažil, ale stejně měl 16 pádů (a razil heslo-kopec, který nejde vyjet jde vyšlapat..); na šílený slejvák a blesky pod hradem Valečov (v tu dobu zraněný Kvíťas a Hóřa zalepovali díru ve stropě chatky v kempu, protože voda tekla přímo do postele), na neplánované „trenkoslipové“koupání v nádrži Branžež, na turnaje v „nohbeatchvolejbalu“ i badmintonu, na borůvky, které chutnaly lépe než šílená cesta vymletá deštěm (ta chutnala jen chrtům, kteří stíhali pana učitele) a nakonec –  na neplánovaný běh 2 krát na Branžež a zpět. Zkrátka zážitků je moc.
Takže zase napřesrok – AHOJ – na „cyklisťáku“ – třeba v RÁJI…..

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.