Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Čtení pomáhá ( Plachá)

Ještě před několika měsíci četli prvňáčci  z 1.B svá první slova. Dnes na konci 1. třídy čtou tak dobře, že se mohli přihlásit do projektu Čtení pomáhá, který spojuje potěšení ze čtení  s  radostí z pomoci druhým. Z nabídky knih pro nejmladší čtenáře vybrala  paní učitelka Míla knížku Aprílová škola od J.Žáčka. Po testu, který zkontroloval správnost čtení , získala třída 1.B 950 Kč, které věnovala na charitativní účely.  Právě tato propojenost  vzdělávacího  procesu   ve škole s běžným životem je podmínkou účinnosti průřezových témat, která rozvíjejí osobnost žáka. Děti už čtou další knihu. Bylo by hezké, kdyby se přidaly i ostatní třídy. Heslem  by mohla být slova klasika : „ Nikdo není zbytečný na světě, kdo ulehčuje břemeno někomu jinému. “

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.