Čtení pomáhá ( Plachá)

Ještě před několika měsíci četli prvňáčci  z 1.B svá první slova. Dnes na konci 1. třídy čtou tak dobře, že se mohli přihlásit do projektu Čtení pomáhá, který spojuje potěšení ze čtení  s  radostí z pomoci druhým. Z nabídky knih pro nejmladší čtenáře vybrala  paní učitelka Míla knížku Aprílová škola od J.Žáčka. Po testu, který zkontroloval správnost čtení , získala třída 1.B 950 Kč, které věnovala na charitativní účely.  Právě tato propojenost  vzdělávacího  procesu   ve škole s běžným životem je podmínkou účinnosti průřezových témat, která rozvíjejí osobnost žáka. Děti už čtou další knihu. Bylo by hezké, kdyby se přidaly i ostatní třídy. Heslem  by mohla být slova klasika : „ Nikdo není zbytečný na světě, kdo ulehčuje břemeno někomu jinému. “

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.