Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Čtení pomáhá (Novotná)

Projekt Čtení pomáhá souvisí s čtením a zároveň také s charitativní činností.
Celý projekt je postaven na přečtení zadaných knih, podle věku dětí a správném zodpovězení otázek. V případě správného zodpovězení, získává čtenář 50,-Kč, které může věnovat na charitativní projekty, které jsou předem určené.
Vše potřebné najdete vy a vaše děti na těchto stránkách: www.ctenipomaha.cz
Při první návštěvě je nutné se zaregistrovat. Někteří pilní čtenáři již tak učinili a připsali své peníze těm, které si vybrali.
 Upozorňuji, že naše škola je uvedena pod  - Základní škola a Mateřská škola a patří pod Liberec 3. To aby vám to nedělalo problémy při prvním zaregistrování.
Na výše uvedených stránkách jsou i potřebné informace a pravidla.
Třída 5. B již opravdu láme rekordy a podařilo se jí věnovat na charitativní účely 3000,-Kč. I Klárka Loulová již po správném zodpovězení otázek darovala svých prvních 50,-Kč.

Zapojme se tedy my, všichni pilní čtenáři a pomozme těm, kteří si sami pomoci nemohou.

Novotná Míša

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena