Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Čtení pomáhá (Novotná)

Projekt Čtení pomáhá souvisí s čtením a zároveň také s charitativní činností.
Celý projekt je postaven na přečtení zadaných knih, podle věku dětí a správném zodpovězení otázek. V případě správného zodpovězení, získává čtenář 50,-Kč, které může věnovat na charitativní projekty, které jsou předem určené.
Vše potřebné najdete vy a vaše děti na těchto stránkách: www.ctenipomaha.cz
Při první návštěvě je nutné se zaregistrovat. Někteří pilní čtenáři již tak učinili a připsali své peníze těm, které si vybrali.
 Upozorňuji, že naše škola je uvedena pod  - Základní škola a Mateřská škola a patří pod Liberec 3. To aby vám to nedělalo problémy při prvním zaregistrování.
Na výše uvedených stránkách jsou i potřebné informace a pravidla.
Třída 5. B již opravdu láme rekordy a podařilo se jí věnovat na charitativní účely 3000,-Kč. I Klárka Loulová již po správném zodpovězení otázek darovala svých prvních 50,-Kč.

Zapojme se tedy my, všichni pilní čtenáři a pomozme těm, kteří si sami pomoci nemohou.

Novotná Míša

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.