Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Color play (Plachá)

Color play je doprovodný program Oblastní galerie v Liberci k výstavě Markus  Lüpertz – Mýty a metamorfózy, zaměřený na barvu a její příběhy. Žáci 5.B se zprvu nechali inspirovat barvou hýřícími obrazy a sochami. Do práce se zapojili už ve výstavních prostorách. V hlavní výtvarné činnosti  děti využily poznatky o barevném spektru a využily je k zajímavé a tvořivé činnosti.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.