Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Color Play aneb hrátky s barvami v Oblastní galerii (Loníčková)

V průběhu měsíce května se třídy 6.A a 5.A zúčastnily doprovodného programu k výstavě německého malíře a sochaře Markuse Lüpertze. Jak už z názvu programu vyplývá, stěžejním tématem bylo hraní si s barvami.
Žáci se nejdříve seznámili s hlavními díly pana  Lüpertze a jeho technikou práce s barvou, díky čemuž se z nich samotných stali malíři. Ve workshopu děti tvořily a snažily se zapojit svou fantazii, jak nejvíce to jen šlo. Že jejich představivost nemá konce, dokázaly krásné a velmi zdařilé výrobky, které z jejich rukou vzešly.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.