Color Play aneb hrátky s barvami v Oblastní galerii (Loníčková)

V průběhu měsíce května se třídy 6.A a 5.A zúčastnily doprovodného programu k výstavě německého malíře a sochaře Markuse Lüpertze. Jak už z názvu programu vyplývá, stěžejním tématem bylo hraní si s barvami.
Žáci se nejdříve seznámili s hlavními díly pana  Lüpertze a jeho technikou práce s barvou, díky čemuž se z nich samotných stali malíři. Ve workshopu děti tvořily a snažily se zapojit svou fantazii, jak nejvíce to jen šlo. Že jejich představivost nemá konce, dokázaly krásné a velmi zdařilé výrobky, které z jejich rukou vzešly.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.