Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Color Play aneb hrátky s barvami v Oblastní galerii (Loníčková)

V průběhu měsíce května se třídy 6.A a 5.A zúčastnily doprovodného programu k výstavě německého malíře a sochaře Markuse Lüpertze. Jak už z názvu programu vyplývá, stěžejním tématem bylo hraní si s barvami.
Žáci se nejdříve seznámili s hlavními díly pana  Lüpertze a jeho technikou práce s barvou, díky čemuž se z nich samotných stali malíři. Ve workshopu děti tvořily a snažily se zapojit svou fantazii, jak nejvíce to jen šlo. Že jejich představivost nemá konce, dokázaly krásné a velmi zdařilé výrobky, které z jejich rukou vzešly.