Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Coca-Cola cup 1.11.2016 (Svrček)

V úterý  1.11. jsme se opět zúčastnili fotbalového turnaje Coca-Cola cup. Jako v předešlém kole se turnaj uskutečnil na stadionu U Nisy.
Prvním soupeřem  nám byla škola ZŠ Frýdlant, kterou jsme porazili 9:0. Dále jsme zdolali  10:0 ZŠ Chrastava a posledním  týmem,  který nám stál v cestě do dalšího kola byla ZŠ Jabloňova -tu jsme deklasovali 11:0. Bez obdrženého gólu postupujeme do dalšího kola.              
Za náš tým nastupovali-Kožurik ,Vik , Bulejko , Janouš ,Kaiser , Lochman , Winkler , Špinka , Brože , Moc , Křes, Samek, Stibor, Kašpar, Svrček, Plechatý