Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Coca Cola cup (Václav)

Ve středu 14.5.2014 jsme absolvovali fotbalový „zájezd“ na další fotbalový turnaj COCA COLA CUPU, který se konal na hřišti Slovanu Velvary. Společně s námi se kvalifikovala i ZŠ Chrastava, spojili jsme s nimi tedy tento zájezd a vyrazili jedním autobusem. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácím. Vytvořili jsme si územní převahu a postupně přidávali šance. Prvním střelcem našeho týmu se stal Matyáš Kazda v 15. minutě. O minutu později přidal tentýž hráč další trefu, na kterou navázali ještě Mečíř a Khun. Výsledkem tedy byla výhra 4:1.

Poslední utkání ZŠ BARVÍŘSKA – ZŠ CHRASTAVA se od úvodu vyvíjelo v náš prospěch a skóre se zastavilo na konečných 6:0 pro náš tým.

Výhrou v tomto turnaji jsme se kvalifikovali do turnaje, který se bude konat v týdnu 26.5. – 31.5. v Praze. Zde se budeme pokoušet o postup do „superfinále“, které se koná v Kroměříži. Držte nám palce…