Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Coca Cola cup (Václav)

Ve středu 14.5.2014 jsme absolvovali fotbalový „zájezd“ na další fotbalový turnaj COCA COLA CUPU, který se konal na hřišti Slovanu Velvary. Společně s námi se kvalifikovala i ZŠ Chrastava, spojili jsme s nimi tedy tento zájezd a vyrazili jedním autobusem. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácím. Vytvořili jsme si územní převahu a postupně přidávali šance. Prvním střelcem našeho týmu se stal Matyáš Kazda v 15. minutě. O minutu později přidal tentýž hráč další trefu, na kterou navázali ještě Mečíř a Khun. Výsledkem tedy byla výhra 4:1.

Poslední utkání ZŠ BARVÍŘSKA – ZŠ CHRASTAVA se od úvodu vyvíjelo v náš prospěch a skóre se zastavilo na konečných 6:0 pro náš tým.

Výhrou v tomto turnaji jsme se kvalifikovali do turnaje, který se bude konat v týdnu 26.5. – 31.5. v Praze. Zde se budeme pokoušet o postup do „superfinále“, které se koná v Kroměříži. Držte nám palce…