Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Coca cola cup 2014 (Kuželka)

V pondělí 14.4.2014 se naše družstvo zúčastnilo regionálního kola ve fotbalu. Turnaj se odehrál v Dolním Bousově. Žáci naší školy se vyrovnali nejen s deštivým počasím, ale především se všemi soupeři, které postupně porazili (Dolní Bousov 5:0, Velké Hamry 8:0 a Železný Brod 11:1). Sestava: Burda, Daněk, Gembický, Hanuš, Kazda, Khun, Kleiner, Krejčíř, Lábek, Mečíř, Mizera, Pánek, Plechatý, Prokš, Žižka. Gratulujeme! Děkujeme za spolupráci trenérovi Tomáši Noskovi.