Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Coca Cola Cup 2013 (Václav)

V pátek 8.11.2013 jsme vstoupili do druhého kola fotbalového turnaje Coca Cola Cup 2013. V turnaji jsme narazili na dva soupeře a to -ZŠ JANOV NAD NISOU a ZŠ DOBIÁŠOVA. S prvně jmenovanou školou jsme neměli sebemenší problém a zvítětili 33:0. V druhém klání jsme o vítězství museli bojovat, ale nakonec jsme k vítězství 6:0 dokráčeli a postoupili do dalšího (jarního) kola.

SESTAVA: PLECHATÝ, KHUN, PÁNEK, MIZERA, KREJČÍŘ, KAZDA, PROKŠ, LÁBEK, GEMBICKÝ