Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Co už umíme - besídka v 1.B (Plachá)

Je sice název  prvního testu z matematiky  pro 1.třídu, ale také námět besídky žáků 1.B pro rodiče. Umět se hezky představit, nebát se vystoupit před obecenstvem a ukázat, co se děti v prvních měsících školy naučily. Mluvené slovo vystřídala píseň s doprovodem pod vedením paní učitelky Loumové a pak už to děti roztočily s paní učitelkou Jägerovou  v tanečním vystoupení  „ Čertí  rošáda“.  V závěru chytré Karkulky přelstily zlé vlky. Po potlesku  se o děti postarala paní vychovatelka Míša a rodiče se s paní učitelkou Mílou mohli věnovat třídním schůzkám.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.