Co už umíme - besídka v 1.B (Plachá)

Je sice název  prvního testu z matematiky  pro 1.třídu, ale také námět besídky žáků 1.B pro rodiče. Umět se hezky představit, nebát se vystoupit před obecenstvem a ukázat, co se děti v prvních měsících školy naučily. Mluvené slovo vystřídala píseň s doprovodem pod vedením paní učitelky Loumové a pak už to děti roztočily s paní učitelkou Jägerovou  v tanečním vystoupení  „ Čertí  rošáda“.  V závěru chytré Karkulky přelstily zlé vlky. Po potlesku  se o děti postarala paní vychovatelka Míša a rodiče se s paní učitelkou Mílou mohli věnovat třídním schůzkám.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.