Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Co už umíme - besídka v 1.B (Plachá)

Je sice název  prvního testu z matematiky  pro 1.třídu, ale také námět besídky žáků 1.B pro rodiče. Umět se hezky představit, nebát se vystoupit před obecenstvem a ukázat, co se děti v prvních měsících školy naučily. Mluvené slovo vystřídala píseň s doprovodem pod vedením paní učitelky Loumové a pak už to děti roztočily s paní učitelkou Jägerovou  v tanečním vystoupení  „ Čertí  rošáda“.  V závěru chytré Karkulky přelstily zlé vlky. Po potlesku  se o děti postarala paní vychovatelka Míša a rodiče se s paní učitelkou Mílou mohli věnovat třídním schůzkám.