Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Co nového po prázdninách

CO NOVÉHO PO PRÁZDNINÁCH
Prázdniny již pomalu končí, ale na naší škole se přesto pilně pracuje a dlouho ještě pracovat bude…
Vestibul školy prošel velkou proměnou. Vstupní dveře byly vyměněny za nové hliníkové, druhé dveře vybourány a tím vznikl větší a prosvětlený prostor, ve kterém bylo vymalováno, položena nová dlažba a obklad.
Ve školní jídelně probíhají již dokončovací práce a od září bude zahájen provoz  nové kuchyně. Jen o patro výše, v prostorách bývalé školní družiny, se upravují prostory pro potřebu nové mateřské školy a nejen to, také bude mít tato budova novou střechu, plastová okna a boční schodiště.
Ani hlavní budova nebyla náletu stavebních dělníků ušetřena :-). Na půdě vzniknou nové prostory pro potřeby školní družiny, která o stávající přišla. Od září bude družina provizorně umístěna v přízemí hlavní budovy, ale během podzimu se snad již přestěhuje do nového. Nyní se ve druhém patře bourá, kutá a vrtá… buduje se nové schodiště do třetího patra (tzn. na půdu).
Změn je tedy mnoho a za provedení rekonstrukce je třeba poděkovat Statutárnímu městu Liberec, které celou rekonstrukci pro naši školu zajistilo.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.