Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Co nového po prázdninách

CO NOVÉHO PO PRÁZDNINÁCH
Prázdniny již pomalu končí, ale na naší škole se přesto pilně pracuje a dlouho ještě pracovat bude…
Vestibul školy prošel velkou proměnou. Vstupní dveře byly vyměněny za nové hliníkové, druhé dveře vybourány a tím vznikl větší a prosvětlený prostor, ve kterém bylo vymalováno, položena nová dlažba a obklad.
Ve školní jídelně probíhají již dokončovací práce a od září bude zahájen provoz  nové kuchyně. Jen o patro výše, v prostorách bývalé školní družiny, se upravují prostory pro potřebu nové mateřské školy a nejen to, také bude mít tato budova novou střechu, plastová okna a boční schodiště.
Ani hlavní budova nebyla náletu stavebních dělníků ušetřena :-). Na půdě vzniknou nové prostory pro potřeby školní družiny, která o stávající přišla. Od září bude družina provizorně umístěna v přízemí hlavní budovy, ale během podzimu se snad již přestěhuje do nového. Nyní se ve druhém patře bourá, kutá a vrtá… buduje se nové schodiště do třetího patra (tzn. na půdu).
Změn je tedy mnoho a za provedení rekonstrukce je třeba poděkovat Statutárnímu městu Liberec, které celou rekonstrukci pro naši školu zajistilo.