Co jsou Ježíškova vnoučata (Šímová)?

Ježíškova vnoučata jsou projektem Českého rozhlasu, který od roku 2020 patří pod křídla jeho nadačního fondu.
Ježíškova vnoučata plní přání seniorům, kteří přišli o zájem vlastní rodiny, nebo ji už nemají. Vedle hmotných darů a zážitků vznikají tak v čase Vánoc nezřídka kdy i nové “rodiny”.
Také žáci 4. B a jejich rodiče se zapojili do projektu. Děti vyrobily přáníčka a dárečky, rodiče zakoupili něco pro radost a vše odvezly dvě obětavé maminky, paní Vávrová a Voldřichová, do penzionu pro seniory Vila Vitae. Bohužel, v této náročné době nemohly dárky doručit samy děti.
Bylo toho tolik, že se liberečtí senioři podělili o dárky i se seniory z chrastavské pobočky.

Všem zúčastněným rodičům i dětem patří velký dík.