Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Co jsou Ježíškova vnoučata (Šímová)?

Ježíškova vnoučata jsou projektem Českého rozhlasu, který od roku 2020 patří pod křídla jeho nadačního fondu. 
Ježíškova vnoučata plní přání seniorům, kteří přišli o zájem vlastní rodiny, nebo ji už nemají. Vedle hmotných darů a zážitků vznikají tak v čase Vánoc nezřídka kdy i nové “rodiny”. 
Také žáci 4. B a jejich rodiče se zapojili do projektu. Děti vyrobily přáníčka a dárečky, rodiče zakoupili něco pro radost a vše odvezly dvě obětavé maminky, paní Vávrová a Voldřichová, do penzionu pro seniory Vila Vitae. Bohužel, v této náročné době nemohly dárky doručit samy děti.
Bylo toho tolik, že se liberečtí senioři podělili o dárky i se seniory z chrastavské pobočky.

Všem zúčastněným rodičům i dětem patří velký dík.