Člověk a krajina Jizerských hor

ČLOVĚK A KRAJINA JIZERSKÝCH HOR
Naše škola je partnerem grantového projektu "Člověk a krajina Jizerských hor" (reg. č.: CZ.1.07/1.1.09/02.0061), který byl pro období 1.10.2009 - 30.6.2012 podpořen z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Realizátorem projektu je Společnost pro Jizerské hory, o.p.s.

Jsme partnerem bez finančního příspěvku. Podílíme se zejména na testování programů projektu a zkoušení metod jejich evaluace.

Cílem projektu je zejména realizace ekovýchovných programů "Vyšetřování jizerskohorské katastrofy" a "Strategie pro Jizerské hory" ve Středisku ekologické výchovy Jizerka č.p. 2. Zapojit do projektu se mohou základní a střední školy z Libereckého kraje. Více o programech projektu najdete na www.jizerka2.cz v kolonce "Programy" nebo na www.opvk.eu/clovekakrajina."

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.