Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Člověk a krajina Jizerských hor (Švihlová)

ČLOVĚK A KRAJINA JIZERSKÝCH HOR
"Naše škola je partnerem grantového projektu "Člověk a krajina Jizerských hor" (reg. č.: CZ.1.07/1.1.09/02.0061), který byl pro období 1.10. 2009 - 30.6. 2012 podpořen z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Realizátorem projektu je Společnost pro Jizerské hory, o.p.s. Jsme partnerem bez finančního příspěvku. Podílíme se zejména na testování programů projektu a zkoušení metod jejich evaluace.  Cílem projektu je zejména realizace ekovýchovných programů "Vyšetřování jizerskohorské katastrofy" a "Člověk a krajina Jizerských hor - strategie budoucího využívání" ve Středisku ekologické výchovy Jizerka č.p. 2. Zapojit do projektu se mohou základní a střední školy z Libereckého kraje. Více o programech projektu najdete na
www.jizerka2.cz v kolonce "Programy".
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.