Důležitá sdělení

Člověk a krajina Jiz. hor (Švihlová)

Stali jsme se partnerem projektu Člověk a krajina Jizerských hor. Bližší informace o projektu naleznete zde:  http://www.opvk.eu/Default.aspx?alias=www.opvk.eu/clovekakrajina

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.