Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Člověk a koně

STŘEVLÍK - ČLOVĚK A KONĚ
Ve středu 9.4.2008 žáci 1.A a 2.B  odjeli do Ekologického centra Střevlík. Zatímco prvňáčci se učili zábavnou formou o správném třídění odpadu, druháci se těšili na pořad Člověk a koně. A měli se opravdu na co těšit. Nejenže koně pozorovali, prohlédli si stáje, ale pochopili, jakou péči kůň požaduje. Nejvíce se ale těšili, jak budou na koních jezdit. Všem se jízda podařila, nikdo nespadl, všichni přežili jízdu v radosti a zdraví. Kdyby tak mohli jezdit každý den !

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.