Člověk a koně

STŘEVLÍK - ČLOVĚK A KONĚ
Ve středu 9.4.2008 žáci 1.A a 2.B  odjeli do Ekologického centra Střevlík. Zatímco prvňáčci se učili zábavnou formou o správném třídění odpadu, druháci se těšili na pořad Člověk a koně. A měli se opravdu na co těšit. Nejenže koně pozorovali, prohlédli si stáje, ale pochopili, jakou péči kůň požaduje. Nejvíce se ale těšili, jak budou na koních jezdit. Všem se jízda podařila, nikdo nespadl, všichni přežili jízdu v radosti a zdraví. Kdyby tak mohli jezdit každý den !

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.