Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Chemický jarmark (Marková)

Pátek 24.6.2011 si 8.A zpestřila návštěvou Chemického jarmarku, který se konal v centru města před Plazou. Na jednotlivých stanovištích se zde žáci mohli zajímavým způsobem seznámit s tématy jako Svět bez polymerů, Proměna mědi na stříbro a zlato, Všechny taje piva, Víte co jíte?, Aktivní sopka jen pro vás, Bengálské ohně nebo Vyrobte si vlastní modelínu. Největší úspěch měl u žáků pokus s názvem Jak hořet a nezapálit se?, který si odvážlivci i sami vyzkoušeli a po ponoření rukou do kouzelné kapaliny si nechali na pár vteřin hořet oheň v dlaních. Mottem akce bylo: Chemie je cool a my můžeme jen doufat, že k tomuto zjištění došli nebo časem dojdou i naši osmáci.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.