Charitativní sportovní akce (Plachá)

15.11.2011 přijala třída  1.B pozvání  SŠ strojní, stavební a dopravní v Liberci na akci „ Pomáháme během“. Za startovné v běhu před libereckou radnicí  se nakoupí kompenzační pomůcky pro neslyšící. Naše děti přispěly částkou  380,- Kč. Kromě pěkného pocitu, že  jsme pomohli, užily si děti další sportovní aktivity  před naší radnicí. „ Musím říct mamince, že to byl nejlepší den ze všech, “ radovala se Gábinka a my s ní souhlasíme. Děkuji dětem a rodičům nejen za peníze , ale i za zájem a účast.