Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Cestopisy (Plachá)

8.11.2010 pracovali žáci 5.B v Krajské vědecké knihovně v Liberci  na programu Cestopisy - zábavná nebo naučná literatura? Jejich úkolem bylo odpovědět na tuto otázku. Prostřednictvím skupinové práce s fotografiemi  se děti učily vyčíst informace, vytvářet popisky k daným informacím, rozlišit pravdivost informací  ze zábavných a informačních zdrojů. Celý program měl návaznost  na cíle mediální výchovy a výchovy k myšlení v evropských a globálních souvislostech.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.