Cestopisy (Plachá)

8.11.2010 pracovali žáci 5.B v Krajské vědecké knihovně v Liberci  na programu Cestopisy - zábavná nebo naučná literatura? Jejich úkolem bylo odpovědět na tuto otázku. Prostřednictvím skupinové práce s fotografiemi  se děti učily vyčíst informace, vytvářet popisky k daným informacím, rozlišit pravdivost informací  ze zábavných a informačních zdrojů. Celý program měl návaznost  na cíle mediální výchovy a výchovy k myšlení v evropských a globálních souvislostech.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.