Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Český Honza - 5.A (Loumová)

14.2.2011 navštívila třída 5.A  Malé divadlo v Liberci, které bylo po přestavbě otevřeno v roce 1989 jako součást divadla F. X. Šaldy. Působí zde pouze činohra. Děti se těšily na veselou pohádku, která vychází z tradičních příběhů o českém Honzovi.Tentokrát ne o hloupém a líném, ale chytrém, vynalézavém a pracovitém chasníkovi. Děj pohádky se odehrával v tradičních kulisách začarovaného mlýna, královského zámku či dračí sluje. Honzovi se podařilo přechytračit čerty, vysvobodit princeznu z dračích pařátů, utéci z hladomorny a vyzrát na zrádného krále a jeho dceru. Za pomoci kouzelné víly překonal i  všechny nástrahy a vrátil se domů s hezkou nevěstou. Nestal se sice mocným králem, ale spokojeným mlynářem. Pohádka byla zpestřena písničkami na lidové motivy.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.