Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Česko/polský jazyk na ZŠ (Šulcová)

Ve čtvrtek 4.11.2010 proběhla ve třídě 9.A zajímavá „dvouhodinovka“. V rámci projektu Polaczek – Jesteśmy sousedé, který vzniknul za spolupráce LOS (Liberecká občanská společnost) a Centra Inicjatyw UNESCO z Wroclavi  vysokoškolští studenti z Polska a České republiky v rámci interaktivního workshopu seznámili žáky s polským jazykem. Formou různých her poznali polskou abecedu, některá polská slova (ta porovnávali s českými), naučili se polsky zeptat na jméno a sami se představit. Zjistili tak, že oba slovanské jazyky mají mnohé společné a že není problém kamarádovi z Polska rozumět. Pro všechny to byly dvě zajímavé a příjemně (i užitečně) strávené hodiny.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.