Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Česko/polský jazyk na ZŠ (Šulcová)

Ve čtvrtek 4.11.2010 proběhla ve třídě 9.A zajímavá „dvouhodinovka“. V rámci projektu Polaczek – Jesteśmy sousedé, který vzniknul za spolupráce LOS (Liberecká občanská společnost) a Centra Inicjatyw UNESCO z Wroclavi  vysokoškolští studenti z Polska a České republiky v rámci interaktivního workshopu seznámili žáky s polským jazykem. Formou různých her poznali polskou abecedu, některá polská slova (ta porovnávali s českými), naučili se polsky zeptat na jméno a sami se představit. Zjistili tak, že oba slovanské jazyky mají mnohé společné a že není problém kamarádovi z Polska rozumět. Pro všechny to byly dvě zajímavé a příjemně (i užitečně) strávené hodiny.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.