ČESKO-NĚMECKÝ TURNAJ 29.5.2009

ČESKO-NĚMECKÝ TURNAJ VE VYBÍJENÉ
V rámci Česko-německých kulturních dnů DIALOG 2009, které byly pořádány ve spolupráci s partnerským městem Augsburg, se na naší škole uskutečnil turnaj ve vybíjené žáků ze 6. a 7. tříd. Nejprve proti sobě hráli naši žáci proti žákům z Augsburgu, poté se týmy promíchaly a děti si zahrály ve smíšených družstvech. Atmosféra byla velmi přátelská a příjemná. Po hře se hosté ještě zúčastnili hodiny angličtiny, kde si s našimi dětmi zahrály hry v anglickém jazyce.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.