Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

ČESKO-NĚMECKÝ TURNAJ 29.5.2009

ČESKO-NĚMECKÝ TURNAJ VE VYBÍJENÉ
V rámci Česko-německých kulturních dnů DIALOG 2009, které byly pořádány ve spolupráci s partnerským městem Augsburg, se na naší škole uskutečnil turnaj ve vybíjené žáků ze 6. a 7. tříd. Nejprve proti sobě hráli naši žáci proti žákům z Augsburgu, poté se týmy promíchaly a děti si zahrály ve smíšených družstvech. Atmosféra byla velmi přátelská a příjemná. Po hře se hosté ještě zúčastnili hodiny angličtiny, kde si s našimi dětmi zahrály hry v anglickém jazyce.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.