Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Česko - slovenský projekt (Plachá)

Žáci 1.stupně naší školy se zúčastnili 5. ročníku česko - slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy, do kterého vstoupilo 822 škol. V letošním roce děti tvořily záložky s tematem Moje oblíbená kniha. Partnery našich žáků se stali  žáci ze ZŠ v Bardějově na Slovensku. Děti si navzájem vymění vytvořené záložky, které se stávají symbolem přátelství  a samozřejmě svou funkcí podporují čtení knih.

Záložky na fotografiích jsou dílem žáků 5.A pod vedením paní uč. Plačkové.