Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

České nebe (Loumová)

Třída 9.A opět navštívila dne 18. 11. 2013 KVK V Liberci. Tentokrát náplní dvou  výukových hodin bylo téma České nebe, které připravil a vedl zkušený lektor pan Zdeněk Rakušan. Každá skupina žáků připravila na základě textů ze stejnojmenné knihy Aleny Ježkové a pracovních listů krátkou prezentaci o některém z českých světců. Konkrétně šlo o sv. Cyrila a Metoděje, sv. Ludmilu, sv. Václava, sv. Vojtěcha, sv. Anežku, sv. Zdislavu a sv. Jana Nepomuckého. Interaktivní hodina byla doprovázena promítáním z dataprojektoru a závěrečnou kvízem.