Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Čarování s ornamenty (Plachá)

Tento výtvarný program Oblastní galerie v Liberci  byl první květnovou školní akcí třídy 1.B. Přinesl dětem radost a tvořivou výtvarnou činnost. Program byl veden lektorkou  ve výstavních prostorách galerie,  výroba loutek  probíhala v ateliéru. Cílem tohoto animačního programu bylo přiblížit dětem dobu před sto lety, dobu vlnitých křivek, nádherných šatů a barevných obrazů plných zářivých barev.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena