Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Čarodějnický závod a první jarní buřtíky (Novotná)

Dny velmi rychle utíkají a jelikož byl minulý týden pracovně tak krátký, odpusťte nám toto zdržení.
Za velmi slunného počasí jsme se mohli všichni opět sejít na naší školní zahradě. Ve čtvrtek 26. dubna 2012 tu mělo slet několik malých čarodějnic a čarodějníků. Pokud se ale slavnostně oblékli k ohni, přinesli alespoň svou podobiznu na obrázku, nebo dokonce umělecký výtvor. Všichni získali drobnou odměnu a někteří i sladkost a volnou vstupenku do Lunaparku. Tímto velmi děkujeme tatínkovi Honzy Šlégla z 3.A, jehož zásluhou se čarodějnice pořádně vydovádí v našem zábavném parku. No a také nechyběly buřtíky, soutěže, hry na zahradě a taky upálení naší družinové čarodějnice. Žádné újmy na zdraví a životech nebyly! Tahle byla z látky a vznikla pod vedením pana vychovatele Michala a dětí z výtvarného kroužku. A protože se ještě se sluníčkem neloučíme, popřejeme si jen samé hezké dny!
3 M ze školní družiny

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření