Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Čarodějnický závod a první jarní buřtíky (Novotná)

Dny velmi rychle utíkají a jelikož byl minulý týden pracovně tak krátký, odpusťte nám toto zdržení.
Za velmi slunného počasí jsme se mohli všichni opět sejít na naší školní zahradě. Ve čtvrtek 26. dubna 2012 tu mělo slet několik malých čarodějnic a čarodějníků. Pokud se ale slavnostně oblékli k ohni, přinesli alespoň svou podobiznu na obrázku, nebo dokonce umělecký výtvor. Všichni získali drobnou odměnu a někteří i sladkost a volnou vstupenku do Lunaparku. Tímto velmi děkujeme tatínkovi Honzy Šlégla z 3.A, jehož zásluhou se čarodějnice pořádně vydovádí v našem zábavném parku. No a také nechyběly buřtíky, soutěže, hry na zahradě a taky upálení naší družinové čarodějnice. Žádné újmy na zdraví a životech nebyly! Tahle byla z látky a vznikla pod vedením pana vychovatele Michala a dětí z výtvarného kroužku. A protože se ještě se sluníčkem neloučíme, popřejeme si jen samé hezké dny!
3 M ze školní družiny