Čarodějnický výlet (Novotná)

Mezi zelenými bučinami, lesními potůčky a vlakovými kolejnicemi se odehrával náš pondělní výlet s dětmi, kteří ve školní družině trávily ředitelské volno. Skupina dětí spíše připomínala rozvětvenou rodinu, ale vše jsme si společně užili. Opět jsme zvolili jízdu vlakem. Přivítal nás slunečný Oldřichov v Hájích a pak jsme se již vydali pěšky pod Lysé skály a po cyklostezce zpět do Oldřichova. Čas jsme měli na hraní, svačinu i zmrzlinu. Myslím si, že po krátkém odpočinku děti mohly zakončit krásný den u čarodějnického ohně.