Čarodějnické odpoledne s opékáním (školní družina)

Ve středu 26.4. jsme se v odpoledních hodinách slétli na školní zahradě, abychom jako každoročně společně s rodiči a dětmi oslavili blížící se svátek čarodějnic. Na programu bylo jako vždy upálení vyrobené čarodějky, kterou pro nás letos připravilo oddělení Myšek. Samozřejmě nechyběl ani nástup všech zúčastněných kouzelníků v jejich krásných kostýmech a společná písnička, do které jsme zapojili i rodiče. Pro všechny byla připravena i stezka s úkoly a sladká odměna. Chladné počasí nám nevadilo a ohýnek a opečené dobroty jsme si hezky užili.

Děkujeme všem za účast a těšíme se zase za rok.