Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Čarodějnická dílna (Plachá)

17.11. Sváteční sobotní dopoledne žáci 2.B strávili v Radničním sklípku liberecké radnice, kde se konala Čarodějnická dílna.Veškeré síly věnovali na výrobu netopýra. Předlohou jim mohl být živý netopýr, kterého si mohli prohlédnout. Alchymie k čarování patří, a tak si vyzkoušeli i chemické pokusy s živou a mrtvou vodou.Na závěr si prohlédli výstavu výtvarných prací žáků ze ZŠ Aloisina výšina.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.