Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Čarodějnická dílna (Plachá)

17.11. Sváteční sobotní dopoledne žáci 2.B strávili v Radničním sklípku liberecké radnice, kde se konala Čarodějnická dílna.Veškeré síly věnovali na výrobu netopýra. Předlohou jim mohl být živý netopýr, kterého si mohli prohlédnout. Alchymie k čarování patří, a tak si vyzkoušeli i chemické pokusy s živou a mrtvou vodou.Na závěr si prohlédli výstavu výtvarných prací žáků ze ZŠ Aloisina výšina.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena