Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Čarodějnická dílna (Plachá)

17.11. Sváteční sobotní dopoledne žáci 2.B strávili v Radničním sklípku liberecké radnice, kde se konala Čarodějnická dílna.Veškeré síly věnovali na výrobu netopýra. Předlohou jim mohl být živý netopýr, kterého si mohli prohlédnout. Alchymie k čarování patří, a tak si vyzkoušeli i chemické pokusy s živou a mrtvou vodou.Na závěr si prohlédli výstavu výtvarných prací žáků ze ZŠ Aloisina výšina.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.