Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Čarodějnice mýma očima a rukama (Plachá)

Čarodějnice mýma očima a rukama byl  sobotní program  Oblastní galerie v  Liberci, kterého se zúčastnili žáci 5.B.
V tradiční čarodějnické dílně si děti vyrobily všechny  pomůcky, které každá  správná čarodějnice potřebuje: čarodějnické klobouky a převleky, čarodějnické hůlky, nosy a bradavice. Někteří si vyrobili i vlastní čarodějnice. Děti se dokonale připravily na večerní rej čarodějnic. Rozruch ale  působily  už v poledne  pouhým přesunem v čarodějnických převlecích z galerie ke škole.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.