Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Čarodějnice mýma očima a rukama (Plachá)

Čarodějnice mýma očima a rukama byl  sobotní program  Oblastní galerie v  Liberci, kterého se zúčastnili žáci 5.B.
V tradiční čarodějnické dílně si děti vyrobily všechny  pomůcky, které každá  správná čarodějnice potřebuje: čarodějnické klobouky a převleky, čarodějnické hůlky, nosy a bradavice. Někteří si vyrobili i vlastní čarodějnice. Děti se dokonale připravily na večerní rej čarodějnic. Rozruch ale  působily  už v poledne  pouhým přesunem v čarodějnických převlecích z galerie ke škole.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.