Čarodějnice mýma očima a rukama (Plachá)

Čarodějnice mýma očima a rukama byl  sobotní program  Oblastní galerie v  Liberci, kterého se zúčastnili žáci 5.B.
V tradiční čarodějnické dílně si děti vyrobily všechny  pomůcky, které každá  správná čarodějnice potřebuje: čarodějnické klobouky a převleky, čarodějnické hůlky, nosy a bradavice. Někteří si vyrobili i vlastní čarodějnice. Děti se dokonale připravily na večerní rej čarodějnic. Rozruch ale  působily  už v poledne  pouhým přesunem v čarodějnických převlecích z galerie ke škole.