Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Čarodějnice mýma očima a rukama (Plachá)

Čarodějnice mýma očima a rukama byl  sobotní program  Oblastní galerie v  Liberci, kterého se zúčastnili žáci 5.B.
V tradiční čarodějnické dílně si děti vyrobily všechny  pomůcky, které každá  správná čarodějnice potřebuje: čarodějnické klobouky a převleky, čarodějnické hůlky, nosy a bradavice. Někteří si vyrobili i vlastní čarodějnice. Děti se dokonale připravily na večerní rej čarodějnic. Rozruch ale  působily  už v poledne  pouhým přesunem v čarodějnických převlecích z galerie ke škole.