Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Budiž/š světlo

BUDIŽ/Š SVĚTLO
Poslední doprovodný program Oblastní galerie v Liberci (VZ) budiž/š světlo nabídl dětem 2.B velice zajímavou a inspirující práci se světlem a stínem. Žáci pomocí nezvyklých materiálů vytvářeli světelné instalace a objekty, pokoušeli se vytvořit světelné obrazy. Výtvarník galerie jejich výslednou tvorbu odborně zdokumentoval a výsledky byly úžasné. Světovým výtvarníkům roste konkurence.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.