Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Buď v obraze (Plachá)

Buď v obraze je název interaktivní výstavy v nové galerii, kterou v den otevření navštívili žáci 3.B. Nebyl to volný vstup, který děti  přilákal, ale zajímavý program.

Mnozí byli v galerii bývalých lázní poprvé, ale všichni mohli obdivovat výtvarné techniky Sand Art a Light Art, které si mohli i vyzkoušet.Kromě toho si děti užívaly interktivní výstavy. Dotknout se obrazů, dotvořit je kombinací světel, vložit svůj  obraz do díla mistrů či dotvářet a znovu přetvářet výtvarné objekty pomocí vlastní fantazie či výběru. A že zápal byl veliký, pan správce si pochvaloval, že mu děti provedly na exponátech skutečný zátěžový test. Teď už prý expozice vydrží všechno.