Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Bubnování pro radost (Novotná)

Jednou ze závěrečných indiánských akcí ve školní družině, bylo pozvání bubeníka Petra Šušory.
Osobně jsem měla tu možnost se zúčastnit jeho semináře a měla jsem velkou radost, když se nám povedlo domluvit termín jeho návštěvy u nás. Bubnovací místností se stala školní zahrada. Postupně se ve dvou skupinách vystřídalo padesát bubeníků z řad dětí, ale i rodičů a paní učitelky. K mání byly bubny malé, velké, i malé tamburíny. Rychlé rytmy střídaly pomalejší a všichni si tedy mohli vyzkoušet nástroj indiánů.
O zážitek se postarala i regionální televize rtm, která naše účastníky bubnování nátáčela s některými natočila i rozhovor.

Děkujeme všem, kteří navštívili naší vánoční kavárnu a vložili do naší kasičky dobrovolný příspěvek. Z tohoto výtěžku se nám podařilo přispět na celou akci bubnování užít si báječně odpoledne.