Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Bubnování nejen pro radost (Novotná)

Skupinové bubnování má mnoho pozitivních vlivů na člověka. Prostřednictvím bubnů se dá sladit s druhými a najít společnou řeč. Tolik úvodem. Ve čtvrtek 19. dubna 2012 se o tom mohli přesvědčit všichni, kteří se nechali zlákat na společné bubnování v naší škole. Petr Šušor, známý facilitátor, nám představil více jak 25 bubnů různých velikostí a tvarů. Bubnovalo se ve dvou skupinách. Ve druhé skupině se zúčastnili s dětmi i jejich rodiče. Škola se sice opravdu otřásala, ale uvnitř bubnování nám bylo všem dobře. Díky poskytnutí dotace z Grantového fondu Libereckého kraje, se nám podařilo tuto akci zajistit i finačně.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření