Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Bubnování nejen pro radost (Novotná)

Skupinové bubnování má mnoho pozitivních vlivů na člověka. Prostřednictvím bubnů se dá sladit s druhými a najít společnou řeč. Tolik úvodem. Ve čtvrtek 19. dubna 2012 se o tom mohli přesvědčit všichni, kteří se nechali zlákat na společné bubnování v naší škole. Petr Šušor, známý facilitátor, nám představil více jak 25 bubnů různých velikostí a tvarů. Bubnovalo se ve dvou skupinách. Ve druhé skupině se zúčastnili s dětmi i jejich rodiče. Škola se sice opravdu otřásala, ale uvnitř bubnování nám bylo všem dobře. Díky poskytnutí dotace z Grantového fondu Libereckého kraje, se nám podařilo tuto akci zajistit i finačně.