Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Bruslení (Plachá)

Žáci 5.B se dočkali a 14.12. vyrazili s bruslemi na zimní stadion. Všichni se těšili, jak si užijí na ledové ploše. Po prvních nesmělých krůčkách a odrazů od mantinelu, začaly spanilé jízdy ve dvojicích a skupinách. Někdo končil na kolenou, někdo v sedu a někomu se podařilo jezdit bez pádů. Na ploše velel pan učitel Radim Václav, který měl na starosti ještě další třídu, na střidačce s maminkovskou péčí dohlížela p. učitelka Míla. Děti byly ukázněné, hezky se s nimi cestovalo tramvají, a tak není divu, že spokojeností  jsme zářili všichni.