Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Bruslení (Plachá)

Žáci 5.B se dočkali a 14.12. vyrazili s bruslemi na zimní stadion. Všichni se těšili, jak si užijí na ledové ploše. Po prvních nesmělých krůčkách a odrazů od mantinelu, začaly spanilé jízdy ve dvojicích a skupinách. Někdo končil na kolenou, někdo v sedu a někomu se podařilo jezdit bez pádů. Na ploše velel pan učitel Radim Václav, který měl na starosti ještě další třídu, na střidačce s maminkovskou péčí dohlížela p. učitelka Míla. Děti byly ukázněné, hezky se s nimi cestovalo tramvají, a tak není divu, že spokojeností  jsme zářili všichni.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.