Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Bruslení (Plachá)

Žáci 5.B se dočkali a 14.12. vyrazili s bruslemi na zimní stadion. Všichni se těšili, jak si užijí na ledové ploše. Po prvních nesmělých krůčkách a odrazů od mantinelu, začaly spanilé jízdy ve dvojicích a skupinách. Někdo končil na kolenou, někdo v sedu a někomu se podařilo jezdit bez pádů. Na ploše velel pan učitel Radim Václav, který měl na starosti ještě další třídu, na střidačce s maminkovskou péčí dohlížela p. učitelka Míla. Děti byly ukázněné, hezky se s nimi cestovalo tramvají, a tak není divu, že spokojeností  jsme zářili všichni.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.