Bruslení (Plachá)

Žáci 5.B se dočkali a 14.12. vyrazili s bruslemi na zimní stadion. Všichni se těšili, jak si užijí na ledové ploše. Po prvních nesmělých krůčkách a odrazů od mantinelu, začaly spanilé jízdy ve dvojicích a skupinách. Někdo končil na kolenou, někdo v sedu a někomu se podařilo jezdit bez pádů. Na ploše velel pan učitel Radim Václav, který měl na starosti ještě další třídu, na střidačce s maminkovskou péčí dohlížela p. učitelka Míla. Děti byly ukázněné, hezky se s nimi cestovalo tramvají, a tak není divu, že spokojeností  jsme zářili všichni.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.