Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Bramborový den

BRAMBOROVÝ DEN
24.10.08 se konal pro žáky 1.-  4. tříd projektový den SLÁVA BRAMBORÁM,jehož cílem bylo zamyslet nad tím, jak se brambory do našeho jídelníčku dostaly a proč si zaslouží, abychom je oslavovaly. Vědomosti a nové dovednosti  nezískaly děti nudným biflováním, ale zajímavým a zábavným způsobem. Samy si vybíraly programy, které je zaujaly.V tělocvičně si mohly zasportovat s bramborami v pravém bramborovém koši, pro šikovné ruce byly připravena bramborová tiskátka, výroba šatů ze škrobového papíru nebo pravé bramborové korále. Po hádankách na interaktivní tabuli, mohly děti nastoupit do kuchyňky na pečení bramborových placek. Další recepty z brambor si odnášely ve své vlastní kuchařce. Unaveným paním učitelkám byla odměnou už jen vůně pečených bramboráčků a spokojené úsměvy našich žáků.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena