Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Bramborový den

BRAMBOROVÝ DEN
24.10.08 se konal pro žáky 1.-  4. tříd projektový den SLÁVA BRAMBORÁM,jehož cílem bylo zamyslet nad tím, jak se brambory do našeho jídelníčku dostaly a proč si zaslouží, abychom je oslavovaly. Vědomosti a nové dovednosti  nezískaly děti nudným biflováním, ale zajímavým a zábavným způsobem. Samy si vybíraly programy, které je zaujaly.V tělocvičně si mohly zasportovat s bramborami v pravém bramborovém koši, pro šikovné ruce byly připravena bramborová tiskátka, výroba šatů ze škrobového papíru nebo pravé bramborové korále. Po hádankách na interaktivní tabuli, mohly děti nastoupit do kuchyňky na pečení bramborových placek. Další recepty z brambor si odnášely ve své vlastní kuchařce. Unaveným paním učitelkám byla odměnou už jen vůně pečených bramboráčků a spokojené úsměvy našich žáků.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.