Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Bezpečně po silnicích (Plachá)

23.2.2012 se žáci 1., 2.a 3.tříd zúčastnili přednáškové akce programu  Bezpečně po silnicích, která se zaměřila na bezpečnost dětí v silničním provozu. Žáci se přesvědčili o důležitosti  bezpečnostních pásů a používání  autosedačky  v autě . Na interaktivní tabuli děti viděly důsledky nehody, ve které nebyly osoby v autě připoutány. Program motivoval děti k vlastní zodpovědnosti  nejen při jízdě autem . Dárek  z reflexního materiálu , který každý žák dostal,  má ochrannou funkci  při pohybu v silničním provozu. Dobrých rad není nikdy dost.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.