Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Bezpečně po silnicích (Plachá)

23.2.2012 se žáci 1., 2.a 3.tříd zúčastnili přednáškové akce programu  Bezpečně po silnicích, která se zaměřila na bezpečnost dětí v silničním provozu. Žáci se přesvědčili o důležitosti  bezpečnostních pásů a používání  autosedačky  v autě . Na interaktivní tabuli děti viděly důsledky nehody, ve které nebyly osoby v autě připoutány. Program motivoval děti k vlastní zodpovědnosti  nejen při jízdě autem . Dárek  z reflexního materiálu , který každý žák dostal,  má ochrannou funkci  při pohybu v silničním provozu. Dobrých rad není nikdy dost.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.