Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Bezpečně po silnicích (Plachá)

23.2.2012 se žáci 1., 2.a 3.tříd zúčastnili přednáškové akce programu  Bezpečně po silnicích, která se zaměřila na bezpečnost dětí v silničním provozu. Žáci se přesvědčili o důležitosti  bezpečnostních pásů a používání  autosedačky  v autě . Na interaktivní tabuli děti viděly důsledky nehody, ve které nebyly osoby v autě připoutány. Program motivoval děti k vlastní zodpovědnosti  nejen při jízdě autem . Dárek  z reflexního materiálu , který každý žák dostal,  má ochrannou funkci  při pohybu v silničním provozu. Dobrých rad není nikdy dost.