Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Bezpečně po silnicích (Plachá)

23.2.2012 se žáci 1., 2.a 3.tříd zúčastnili přednáškové akce programu  Bezpečně po silnicích, která se zaměřila na bezpečnost dětí v silničním provozu. Žáci se přesvědčili o důležitosti  bezpečnostních pásů a používání  autosedačky  v autě . Na interaktivní tabuli děti viděly důsledky nehody, ve které nebyly osoby v autě připoutány. Program motivoval děti k vlastní zodpovědnosti  nejen při jízdě autem . Dárek  z reflexního materiálu , který každý žák dostal,  má ochrannou funkci  při pohybu v silničním provozu. Dobrých rad není nikdy dost.