Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Bezpečně na silnicích (Plachá)

26.9. žáci z 1. stupně se zúčastnili dopravně- bezpečnostní akce Bezpečně na silnicích,ve které se mohli dozvědět, jak se správně chovat v silničním provozu.

Součástí akce byla i biketrial show trojnásobného mistra světa Martina Šimůnka. V rámci programu se také prezentovaly jednotlivé složky IZS : záchranná služba, policie, hasiči, Červený kříž .Na jednotlivých stanovištích byly připravené úkoly zaměřené na bezpečnost v silničním provozu, na jízdu zručnosti s přilbou a na první pomoc. Každý úspěšný absolvent získal na závěr malý dárek.