Beseda

BESEDA S FOTBALISTY
Dne 5.12.2008 navštívili naši školu dva významní fotbaloví hráči. Jednalo se o útočníka FC Slovan Liberec Jana Blažka a záložníka SK Kladno Jiřího Šislera. Zajímavé na besedě bylo především to, že obě fotbalové osobnosti jsou absolventy naší školy. Základní školu Barvířská znají proto velmi dobře. Bylo pro ně příjemné znova usednout do školních lavic, a tak trochu si připomenout roky strávené na naší škole.
Besedy se účastnili žáci sportovních tříd a jejich otázky, směřující na hosty, byly srozumitelné a často i vtipné.
Nejčastěji kladené otázky:
Jací jsou nejoblíbenější spoluhráči?
Nejkrásnější fotbalové zážitky
Vize do budoucnosti
Současné fotbalové kluby
Která osobnost vás přivedla do FC Slovan Liberec?

Setkání bylo zajímavé a my žáci se dozvěděli spoustu nových věcí.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.