Beseda s profesionálním potápěčem (Loníčková)

Dne 3.5.2010 se žáci 5.A sešli s profesionálním potápěčem, od kterého si vyslechli základní pravidla potápění, druhy tohoto sportu a také měli ojedinělou možnost se seznámit a vyzkoušet si potápěčskou techniku a vybavení na vlastní kůži, což se většině z nich už nikdy nepodaří. Plánovaných 45 minut přednášky se změnilo ve více jako hodinu a půl. Během této doby pokládaly děti přednášejícímu různé dotazy a dozvídaly se, jak může být potápění zábavné ale zároveň i nebezpečné a obtížné. V samotném závěru každé z dětí dostalo hezký dárek v podobě nástěnného kalendáře s motivem potápění.
Tímto velmi děkujeme panu Záhorovi za velice působivé a poutavé povídání a za krásné dárkové předměty! Monika Loníčková a třída 5.A