Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Beseda s profesionálním potápěčem (Loníčková)

Dne 3.5.2010 se žáci 5.A sešli s profesionálním potápěčem, od kterého si vyslechli základní pravidla potápění, druhy tohoto sportu a také měli ojedinělou možnost se seznámit a vyzkoušet si potápěčskou techniku a vybavení na vlastní kůži, což se většině z nich už nikdy nepodaří. Plánovaných 45 minut přednášky se změnilo ve více jako hodinu a půl. Během této doby pokládaly děti přednášejícímu různé dotazy a dozvídaly se, jak může být potápění zábavné ale zároveň i nebezpečné a obtížné. V samotném závěru každé z dětí dostalo hezký dárek v podobě nástěnného kalendáře s motivem potápění.
Tímto velmi děkujeme panu Záhorovi za velice působivé a poutavé povídání a za krásné dárkové předměty! Monika Loníčková a třída 5.A

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.