Beseda s Městskou policií Liberec

BESEDA S MĚSTSKOU POLICIÍ
Ve čtvrtek 7.5.2009 se ve třídě 3.B uskutečnila beseda s příslušníky Městské policie Liberec.Tato beseda nejen informovala o  práci městské policie, ale také plnila funkci prevence. Upevnila v dětech důvěru k pracovníkům policie, nabídla jim způsoby sebeochrany a kontaktu s policií. Po všetečných dětských otázkách a příbězích, ve kterých zasahovala policie, přišla chvilka odpočinku, ve které děti malovaly obrázek  k dané problematice. Spolupráci s preventivním zaměřením budeme rozvíjet i v příštím školním roce, kdy děti budou plnit Odznak cyklisty.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.