Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Beseda s Městskou policií Liberec

BESEDA S MĚSTSKOU POLICIÍ
Ve čtvrtek 7.5.2009 se ve třídě 3.B uskutečnila beseda s příslušníky Městské policie Liberec.Tato beseda nejen informovala o  práci městské policie, ale také plnila funkci prevence. Upevnila v dětech důvěru k pracovníkům policie, nabídla jim způsoby sebeochrany a kontaktu s policií. Po všetečných dětských otázkách a příbězích, ve kterých zasahovala policie, přišla chvilka odpočinku, ve které děti malovaly obrázek  k dané problematice. Spolupráci s preventivním zaměřením budeme rozvíjet i v příštím školním roce, kdy děti budou plnit Odznak cyklisty.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.