Beseda o spisovatelce A. Lindgrenové

BESEDA O SPISOVATELCE
V pátek 30.3.2007 se naše  třídy 2.A a 4.A zúčastnily besedy o spisovatelce A. Lindgrenové. Povídaly nám o ní paní redaktorky nakladatelství Albatros.Také paní překladatelka Jarka Vrbová nám povídala o své práci a četla nám kousek textu ve švédštině. Nakonec jsme kreslili Pipi Dlouhou punčochu.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.