Beseda 30 let ligového fotbalu (Urban)

V rámci oslav 30 let ligového fotbalu v České republice proběhla ve středu 24.5. pro děti ze školní družiny beseda organizovaná Ligovou fotbalovou asociací.
Ve spolupráci s místním klubem Slovan Liberec motivuje děti ke sportu a pohybu a zábavnou formou představuje nejrozšířenější sport na světě s cílem zvýšit informovanost o české lize a klubech.
Besedu moderoval Jan Weber, několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu. Za FC Slovan Liberec se zúčastnili dva aktivní hráči, Olivier Vliegen (brankář) a Lukáš Červ (záložník).
Během akce proběhla fotbalová freestyle show Honzy Webera, beseda a autogramiáda s hráči, byl odhalen ligový pohár. Děti obdržely sběratelské kartičky, vstupenky na poslední ligový zápas a škola obdržela fotbalové míče.
Všem zúčastněným děkujeme za příjemnou atmosféru a zdařilý průběh besedy.

Více fotografií ve fotogalerii.