Basketbal starších žáků - 10.3.2009

ZÁKLADNÍ KOLO
postupové soutěže v basketbalu starších žáků
Dne 10.3.2009 byla odehrána jedna ze základních skupin v basketbalu chlapců. Odehrálo se tak na ZŠ JEŠTĚDSKÉ pod vedením Pana Nevrkly. Kromě naší školy se zúčastnili i borci ze ZŠ OSTAŠOV, ZŠ KOBYLY  a z domácí ZŠ JEŠTĚDSKÉ. Jednoduše řečeno – ve všech utkáních jsme předvedli kvalitní výkon a zaslouženě postoupili do dalšího kola.
Výsledky:
BARVÍŘSKA : OSTAŠOV 35:8
BARVÍŘSKÁ : JEŠTĚDSKÁ 22:6
BARVÍŘSKÁ : KOBYLY 42:0
NAŠE SESTAVA: POUR, KOLÁŘ, JÍCHA, SLATINKA, BRATŘI DIVIŠOVÉ A VOCEL

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.