Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Basketbal starších žáků - 10.3.2009

ZÁKLADNÍ KOLO
postupové soutěže v basketbalu starších žáků
Dne 10.3.2009 byla odehrána jedna ze základních skupin v basketbalu chlapců. Odehrálo se tak na ZŠ JEŠTĚDSKÉ pod vedením Pana Nevrkly. Kromě naší školy se zúčastnili i borci ze ZŠ OSTAŠOV, ZŠ KOBYLY  a z domácí ZŠ JEŠTĚDSKÉ. Jednoduše řečeno – ve všech utkáních jsme předvedli kvalitní výkon a zaslouženě postoupili do dalšího kola.
Výsledky:
BARVÍŘSKA : OSTAŠOV 35:8
BARVÍŘSKÁ : JEŠTĚDSKÁ 22:6
BARVÍŘSKÁ : KOBYLY 42:0
NAŠE SESTAVA: POUR, KOLÁŘ, JÍCHA, SLATINKA, BRATŘI DIVIŠOVÉ A VOCEL

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena