Důležitá sdělení

Basketbal starších žáků - 10.3.2009

ZÁKLADNÍ KOLO
postupové soutěže v basketbalu starších žáků
Dne 10.3.2009 byla odehrána jedna ze základních skupin v basketbalu chlapců. Odehrálo se tak na ZŠ JEŠTĚDSKÉ pod vedením Pana Nevrkly. Kromě naší školy se zúčastnili i borci ze ZŠ OSTAŠOV, ZŠ KOBYLY  a z domácí ZŠ JEŠTĚDSKÉ. Jednoduše řečeno – ve všech utkáních jsme předvedli kvalitní výkon a zaslouženě postoupili do dalšího kola.
Výsledky:
BARVÍŘSKA : OSTAŠOV 35:8
BARVÍŘSKÁ : JEŠTĚDSKÁ 22:6
BARVÍŘSKÁ : KOBYLY 42:0
NAŠE SESTAVA: POUR, KOLÁŘ, JÍCHA, SLATINKA, BRATŘI DIVIŠOVÉ A VOCEL

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.