Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Basketbal starší žáci (Václav)

Dne 3.11.2010 jsme se zúčastnili basketbalové soutěže. Kromě základních škol jsme poměřili síly i se školami středními a nutno podotknout, že středoškoláci byli v jasné výškové převaze. Podtrženo a sečteno - v šestičlenné skupině jsme obsadili slušné 4. místo.
Naši školu reprezentovali: KVÍTEK, KONEČNÝ, BLÁHA, ČERNOHORSKÝ, PIRŠEL, ŠIMON a NEGRŮ

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena