Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Basketbal starší žáci (Václav)

Každým rokem se snažíme zapojovat naše žáky do všech různých sportů, cílem je jejich všestrannost. Proto ani letošek nebyl vyjímkou  a my se zúčastnili basketbalového turnaje starších žáků na ZŠ Broumovská. Prvním soupeřem nám byl domácí celek, který jsme porazili 21:13, ve druhém duelu jsme nastoupili proti silné ZŠ Chrastava. Tento herně kvalitní duel skončil naší porážkou a postupem Chrastavy do dalšího kola. Naši borci obsadili tedy 2. místo. Díky

SESTAVA: PLECHATÝ, KLEINER, KRPATA, STIBOR, DANĚK, SEDLÁČEK, ŽIŽKA, HALGAŠ