Basketbal st. žáci 10.3.2010 (Václav)

ZÁKLADNÍ KOLO BASKETBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ
Ve středu 10.3.2010 jsme  v naší hale uspořádali basketbalový turnaj žáků 8. – 9. tříd.
Z původně čtyřčlenné skupiny se postupně stala (díky omluvám) skupina o dvou účastnících. Takže o postup do dalšího kola jsme si to rozdali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Díky střelecké potenci Jíchy a Koláře jsme v tomto duelu vyhráli a postoupili dál. Do utkání se zapojili tito borci: KOLÁŘ, JÍCHA, ČEŘOVSKÝ, ŠKODA, ZEMÁNEK, ŘEHÁK, SKOLODA, DRAŠNER a KARAQI.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.