Basketbal st. žáci 10.3.2010 (Václav)

ZÁKLADNÍ KOLO BASKETBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ
Ve středu 10.3.2010 jsme  v naší hale uspořádali basketbalový turnaj žáků 8. – 9. tříd.
Z původně čtyřčlenné skupiny se postupně stala (díky omluvám) skupina o dvou účastnících. Takže o postup do dalšího kola jsme si to rozdali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Díky střelecké potenci Jíchy a Koláře jsme v tomto duelu vyhráli a postoupili dál. Do utkání se zapojili tito borci: KOLÁŘ, JÍCHA, ČEŘOVSKÝ, ŠKODA, ZEMÁNEK, ŘEHÁK, SKOLODA, DRAŠNER a KARAQI.