Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Basketbal st. žáci 10.3.2010 (Václav)

ZÁKLADNÍ KOLO BASKETBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ
Ve středu 10.3.2010 jsme  v naší hale uspořádali basketbalový turnaj žáků 8. – 9. tříd.
Z původně čtyřčlenné skupiny se postupně stala (díky omluvám) skupina o dvou účastnících. Takže o postup do dalšího kola jsme si to rozdali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Díky střelecké potenci Jíchy a Koláře jsme v tomto duelu vyhráli a postoupili dál. Do utkání se zapojili tito borci: KOLÁŘ, JÍCHA, ČEŘOVSKÝ, ŠKODA, ZEMÁNEK, ŘEHÁK, SKOLODA, DRAŠNER a KARAQI.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.