Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Basketbal st. žáci 10.3.2010 (Václav)

ZÁKLADNÍ KOLO BASKETBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ
Ve středu 10.3.2010 jsme  v naší hale uspořádali basketbalový turnaj žáků 8. – 9. tříd.
Z původně čtyřčlenné skupiny se postupně stala (díky omluvám) skupina o dvou účastnících. Takže o postup do dalšího kola jsme si to rozdali s týmem ZŠ U ŠKOLY. Díky střelecké potenci Jíchy a Koláře jsme v tomto duelu vyhráli a postoupili dál. Do utkání se zapojili tito borci: KOLÁŘ, JÍCHA, ČEŘOVSKÝ, ŠKODA, ZEMÁNEK, ŘEHÁK, SKOLODA, DRAŠNER a KARAQI.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena